Tapeta ścienna marburg

Tapety ścienne – producenci i ceny

Jeżeli przewidujesz wykończenie domu i nie wiesz jak w nowej aranżacji uwzględnić tapety ścienne to na pewno zainspiruje cię niniejszy materiał.

Dzisiaj w mnóstwie profesjonalnych projektach wnętrz uwzględnia się rozmaitego rodzaju niebanalne tapety . Nie ma się co temu dziwić, przecież tapeta potrafi w wspaniały sposób odmienić każde miejsce. Możliwości tapet są praktycznie nieskończone, granice ich wykorzystania wyznacza jedynie wyobraźnia nasza albo opłaconego projektanta oraz oczywiście portfel przeznaczony na zamówienie tapet .

Kilka słów o cenach
Rozpiętość cen tapet dekoracyjnych jest niezwykle ogromna. Możemy kupić tapety już nawet za 20 za rolkę w przecenach w marketach budowlanych a także w miejscowych sklepach oferujących tapety. Po przeciwległej stronie skali znajdują się wyszukane dekoracje ścienne wyprodukowane np. z ciekłego szkła, oraz panele naścienne – ceny tego rodzaju asortymentu sięgają kilku albo nawet kilkunastu tysięcy złotych. Mnóstwo osób wykańczających mieszkanie nie będzie jednak skłonna kupować aż tak markowych dekoracji.

Wiemy, że wiele ludzi stosuje tapetę nie po prostu wyszukując określony wzór, lecz dokładnie z asortymentu jednego ulubionego producenta. Zazwyczaj jest tak, że odpowiada nam gust ukazywany przez różnych producentów tapet. Albo kogoś mogła pociągnąć jedna wybrana kolekcja jakiejś marki. W naszym kraju zamówimy m.in. firmy: Caselio, Marburg, Emliana Parati, Casa Mia, Wallquest, Deco4walls i Kenneth James .

Stylowa geometria
Przeróżne wzory geometryczne także otwierają przed nami znakomite możliwości dekoracyjne. Do raczej najpopularniejszych jakby nie patrzyć deseni geometrycznych są tapety w paski. Tapety tego rodzaju mają bardzo wiele zastosowań. Rewelacyjnie sprawdzą się jasne, pastelowe pionowe szerokie pasy w aranżacji jasnej sypialni. Z kolei wąskie różnobarwne paseczki mogą nadać wnętrzu oryginalnego niebanalnego stylu.

Poniżej na filmie przedstawiono jak wygląda typowy katalog tapet ściennych w sklepie.


Na zdjęciach tapety ścienne z asortymentu producenta Marburg, źródło: https://dobretapety.pl/

Dodaj komentarz