Grzejniki Buderus – poznaj ich zalety!

Wahasz się nad zakupem grzejników do nowego domu? W sklepach jest spory wybór przeróżnych modeli grzejników stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z powodami przemawiającymi za tym, by wybrać grzejniki Buderus Technika Grzewcza.
To fakt, że wiele osób przy wyborze grzejników kieruje się przede wszystkim kosztami. Przyczyną tego są na ogół po prostu skromne fundusze na instalację centralnego ogrzewania. Ale czy na pewno warto tu koniecznie ciąć koszty? Warto pamiętać, że niska cena grzejników niektórych producentów, tzw grzejników hipermarketowych z czegoś się bierze. Być może wykorzystano niskiej jakości stal, może łączenia są nietrwałe.

Grzejniki marki Buderus (grafika ze strony producenta)
Grzejniki marki Buderus (grafika ze strony producenta)

Trzeba zaznaczyć, że grzejniki firmy Buderus cieszą się tak dobrą popularnością w dużej mierze ze względu na ich dobry stosunek jakości do ceny. Wyprodukowano je z wysokiej klasy blachy. Co bardzo istotne wykorzystano wysokiej jakości lakier , dzięki czemu farba tak łatwo nie odpryskuje przy potencjalnych uderzeniach. I co niezwykle istotne – powłoka jest odporna na wpływ wysokiej temperatury wody w instalacji. W związku z tym nie zżółknie szybko, nawet, gdy przytrafi ci się czasem zagotować wodę w otwartej instalacji grzewczej. Tanie grzejniki ze stali dość szybko korodują, gdy są zamontowane w miejscu, w którym jest duża wilgotność powietrza, np. w kuchni. Grzejniki w/w marki ze względu na dobrej klasy lakier tak łatwo nie korodują.
Innym zdecydowanym atutem w/w grzejników jest dobra trwałość blachy i spawów łączących elementy grzejnika. Dzięki temu grzejnik będziemy spokojnie wykorzystywać przez całe dziesięciolecia.

Katalog produktów można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej producenta grzejników https://www.buderus.com/ocs_media/pl_PL/media/BUDERUS_Grzejniki_Logatrend_PL.pdf

Dodaj komentarz